Dokument niezwykły: Lustracja wsi Huta Stara A z 1845 roku

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1723 przez Krzysztof Orpel
Witam! W Zelowskich Zakładach Bawełnianych do lat 1990 funkcjonowały jeszcze krosna firmy Lang i Rychter. Czy wymienieni przez Pana tkacze z Huty Starej między innymi o tych nazwiskach mieli coś wspólnego z firmami Lang i Rychter? I jeszcze takie pytanie osobiste:W ZZPB Zelów w latach piędziesiątych pracował Kuśnierczyk niestety imienia nie znam który był wykładowcą w Szkole Włókienniczej, a później pracował w Zjednoczeniu w Łodzicz to może rodzina?. Także Puszowie mieszkali w Zelowie i do dzisiaj mieszkają ich potomkowie.Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1763 przez Roman
Przepraszam, że zabieram głos w tej sprawie. Próbowałem trzykrotnie pobrać dokument lustracji - za każdym razem pojawia się komunikat, że plik jest uszkodzony i nie da się go naprawić...
W jaki sposób mógłbym się z nim zapoznać?

pozdrawiam z pokolenia na pokolenie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1766 przez Szymon Gruca
Wyślę Panu na maila.

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #1880 przez Małgorzata Zielińska
Replied by Małgorzata Zielińska on topic Dokument niezwykły: Lustracja wsi Huta Stara A z 1845 roku
Ja też mam problem z otwarciem tego dokumentu. :-(

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2098 przez Halina Klimza
Dokument jest wspaniały, a komentarze również pouczające.Kiedy pierwszy raz czytałam "Lustrację...", nie przeczuwałam nawet,że są wśród osadników moi prapradziadowie (Lang i Gasse).Jakie jeszcze zagadki kryje genealogia?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2337 przez Bonifacy Pilc
Trzeba by to jeszcze przerobić na pismo maszynowe,ale była by to iście benedyktyńska praca.Prawie tak trudna jak tworzenie osnowy w tych warsztatach.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie