Honorowa Plakietka Towarzystwa Genealogicznego Ziemi Częstochowskiej

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #16891 przez J K R

Jacek Tomczyk napisał: Wielkie dzięki za miłe słowa.
Ale, .... pomysłodawca i fundator plakietki nie może być laureatem.

pozdrawiam serdecznie

Jacek Tomczyk


Moim zdaniem jest Pan zbyt skromny. Należy się to Panu jak mało komu.

Pozdrawiam.

Pozdrawiam JKR.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #19327 przez Jacek Tomczyk
Dziś po raz kolejny wręczyliśmy nasze plakietki, tym razem kapituła postanowiła wręczyć dwa takie wyróżnienia tworząc nową kategorię "Tłumaczenia".

W pierwszej grupie wygrał Piotr Gerasch za utworzenie i prowadzenie Projektu Huta Stara A. Piotr praktycznie nie miał konkurentów.

W drugiej ostateczna rozgrywka stoczyła się pomiędzy Panią Elżbietą Kowalską, Jarosławem Żukowem i Rafałem Albińskim. Kapituła wybrała Pana Rafała. Zdecydowała łacina wsparta trudem indeksacji.

Gratulujemy wyróżnionym.
Ostatnia8 lata 10 miesiąc temu edycja: Jacek Tomczyk od.
The following user(s) said Thank You: Krystyna Jałowiecka Szafert, Jerzy Bartnicki, Rafał Albiński, Alicja Surmacka, Marek C. Rokosa, Anna Fukushima, Sebastian Górecki, Teresa Cybulska, Ireneusz Niemczyk and 2 other people also said thanks.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #19338 przez Rafał Albiński
Serdecznie dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie. Gratuluję Piotrowi Geraschowi jego plakietki:)

Sprawia mi olbrzymią satysfakcję, że mogę wnieść swój skromny wkład w prace Towarzystwa Genealogicznego Ziemi Częstochowskiej. Ziemia Częstochowska jest mi bliska z powodów genealogicznych, sentymentalnych i zawodowych:)

Zawsze chętnie odwiedzam stronę internetową TGZC, na której panuje serdeczna atmosfera i duch genealogii i historii.

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim.

Rafał Albiński
The following user(s) said Thank You: Anna Fukushima

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #19340 przez Anna Fukushima
Gratuluje Piotrowi i Rafalowi milego i zasluzonego wyroznienia. Wasz wklad pracy i zaangazowanie w naszych wedrowkach genealogicznych na tym forum, zasluguja na uznanie.

Z pozdrowieniami.

AF
The following user(s) said Thank You: Rafał Albiński

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie