Poszukuję rodziny

Więcej
7 miesiąc 2 tygodni temu #45309 przez Iwona kwiatkowska
Poszukuję rodziny was created by Iwona kwiatkowska
Poszukuję rodziny ze strony mojego taty ,który  nie żyje ,chodzi dokładnie o potomków Langenfeld .
osoby do których dotarłam nie żyją są to Longina Kwiatkowska ur.02.08.1907 cór Julii Kwiatkowskiej /Langenfeld i Józefa Kwiatkowskiego ur.w Radogoszczy .Edward Langenfeld ur.około 1839 wszyscy przed wojną mieszkali w łodzi 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 miesiąc 2 tygodni temu #45310 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Poszukuję rodziny
Proszę przeszukać Genetekę, łódzkie, pod kątem nazwisk , które Panią interesują. Jest akt urodzenia Longiny (1912) , akt ślub jej rodziców (1906) i pewnie kilka innych też Pani się uda znaleźć.  Bedzie Pani miała sporo nowych wiadomości.

B. Szwarcer

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 miesiąc 2 tygodni temu #45315 przez Iwona kwiatkowska
Replied by Iwona kwiatkowska on topic Poszukuję rodziny
Witam ślicznie dziękuję za odpowiedz ,lecz nie potrafię dotrzeć do tych wiadomości ,odnośnie Longiny czyli mojej babci są sprzeczne daty ur.jest 1907 i 1012 a co gorasza nie ma nigdzie kiedy zmarła i gdzie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 miesiąc 2 tygodni temu - 7 miesiąc 2 tygodni temu #45316 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Poszukuję rodziny
Co do roku urodzenia Longiny sprawa jest dosyć prosta. Urodziła się 2.08.1907  a chrzest miał miejsce w 1912 r. Stąd rozbieżność.
Wie Pani czy babcia wyszła za mąż i kiedy? Akt zgonu trudno zaleźć nie wiedząc jak zmarły się nazywał, Kwiatkowska albo??? Ile dzieci miała, gdzie się rodziły? Im młodsze akty tym trudniej szukać, zwlaszcza obcym. 
Może coś jednak Pani pamięta? 

Może jeszcze coś sobie Pani przypomni?

B. Szwarcer
Ostatnia7 miesiąc 2 tygodni temu edycja: Barbara Szwarcer od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 miesiąc 2 tygodni temu #45317 przez Iwona kwiatkowska
Replied by Iwona kwiatkowska on topic Poszukuję rodziny
tak posiadam akt zgonu prababci Juliany Kwiatkowskiej /Langenfeld ur.1881-05-06 w Łodzi a zmarła 1946-05-20 też w Łodzi ale nigdzie nie mogę trafić na daę i miejsce zgonu Longiny Kwiatkowskiej czyli mojej babci a matki mojego ojca Artura Kwiatkowskiego ur.1930-01-14 w Łodzi był nieślubnym dzieckiem jego ojciec to Józef Gryzel ( niemiec) ojciec jako dziecko został wywieziony do Weiden na Bawarie razem z matką i prababką ale prababka wróciła do Łodzi a o Longinie ślad zaginoł jak i po Gryzelu 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 miesiąc 2 tygodni temu #45320 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Poszukuję rodziny
Czyli Pani tata wrócił z prababką i oboje nie wiedzieli co się stało z Longiną?  Sprawa się komplikuje, był czas wojny i wszystko się mogło wydarzyć.

B. Szwarcer

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie