Jan Królikowski - Helena Wagner prośba o tłumaczenie z j. rosyjskiego aktu ślubu

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #43314 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Poszukuję potomków o następujących nazwiskach
Mogę pomóc odnośnie nazwiska Huras i Churas

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #43316 przez Maciej Kołodziejczyk
Replied by Maciej Kołodziejczyk on topic Poszukuję potomków o następujących nazwiskach
Mam Annę Huras urodzoną w 1834 roku, córka Józefa i Julianny z domu Liduch. Anna wyszła za Michała Szymczyka w 1855, po śmierci Michała wyszła za Antoniego Kuronia. Ojciec Anny Józef urodził się w 1812 syn Franciszka Hurasa/Churasa i Agnieszki Badory, większej wiedzy co do Hurasów niestety nie posiadam.

Pozdrawiam

 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #43317 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Poszukuję potomków o następujących nazwiskach
kilka lat temu robiłam genealogię rodu Kołodziejczyk(Koziegłowy,Cynków ,Bleszno i okolice..)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #43998 przez Roman
Proszę o tłumaczenie aktu ślubu Zawiercie/Kromołów 66/1894.
Jan Królikowski s. Piotra i Antoniny z Dylowskich - Helena Wagner c. Alexandra i Marianny z Jacków.

metryki.genealodzy.pl/metryka.php?ar=24&...oom=1.5&x=675&y=1103

pozdrawiam z pokolenia na pokolenie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu - 1 rok 7 miesiąc temu #43999 przez Barbara Szwarcer
Zawiercie 66
Kromołów 24.05./5.06.1894 godz.9
Świadkowie: fabryczni robotnicy z Zawiercia, Wawrzyniec Śliwa i Jan Mista, obaj pełnoletni
Zawarto związek małżeński.
Młody: JAN KRÓLIKOSKI , kawaler, słowo (nie znam znaczenia), żołnierz, młodszy podoficer ( w carskim wojsku kapral), 27 lat, urodzony w Kłobucku powiat Częstochowa, syn Piotra i Antoniny z domu Dylioska, małżonków Królikoskich, młynarzy z Kuźnicy Masłońskiej w parafii Ciągowice.
Młoda: HELENA WAGNER panna, lat 18, urodzona i mieszkająca w Zawierciu, córka Aleksandra i jego zmarłej żony Marianny z domu Jacek/Jacko , małżonków Wagner.
Trzy zapowiedzi,słowna zgoda ojca młodej na ślub, brak umowy przedślubnej, przeczytano akt, niepiśmienni, podpisał ksiądz.

B. Szwarcer
Ostatnia1 rok 7 miesiąc temu edycja: Barbara Szwarcer od.
The following user(s) said Thank You: Roman

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #44001 przez Witold Strąk
Mam tę parę (Królikoski - Wagner) w genealogii: roots.mojegalerie.pl/kam-pol
Czy wiadomo jakie były dalsze jej losy? Chciałbym uzupełnić w mojej genealogii...
Witold Strąk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie