Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne informuje:

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy Genealodzy, 

Z wieloma z Was mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać niecały miesiąc temu w Warszawie. Już wtedy zapraszaliśmy Was, na wydarzenie, którego organizacja jeszcze wówczas trwała. Dziś, już w pełni oficjalnie, pragniemy zaprosić Was - przedstawicieli zarządów Towarzystw Genealogicznych i wszystkie osoby genealogią zainteresowane, na Ogólnopolski Piknik Genealogiczny.

To już trzecia impreza tego typu organizowana przez nasze Towarzystwo. Nauczeni wydarzeniami z poprzednich lat, staramy się zadbać, by ta była jeszcze lepsza. Wydarzenie to ma formę spotkania nad jeziorem, wśród przepięknego kaszubskiego krajobrazu, ale jednocześnie ma być spotkaniem genealogicznym i tematów związanych z poszukiwaniem przodków na pewno nie zabraknie. Dwa dni poświęcone będą na wykłady, z których każdy będzie mógł wybrać intersujące go tematy. Pozostały czas będzie trochę takim Genpolem na łonie natury - rozmowy w mniejszych gronach i spotkania grupowe przy grillu. To wspaniała okazja żeby wypocząć i spędzić czas w gronie osób dzielących nasze pasje.

Jednocześnie pragniemy zaprosić Was do czynnego udziału w Pikniku i poprowadzenia wykładu. Szukamy osób, które chcą podzielić się swoją wiedzą z innymi. To wspaniała okazja, by wspomóc wiedzą, którą zdobyliśmy podczas własnych poszukiwań, innych genealogów.

Tradycyjnie Piknik odbędzie się w weekend Bożego Ciała, który w tym roku wypada 3-6 czerwca. Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na naszej stronie ( http://www.ptg.gda.pl/index.php/publisher/articleview/action/view/frmArticleID/125/).

Serdecznie zapraszamy

pozdrawiam 
w imieniu Zarządu i całego Pomorskiego TG
Anna M. Krzyżankowska-Glińska


Logowanie