AP Częstochowa - potrzebuję pomocy

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8162 przez Tomasz Kukuła
Replied by Tomasz Kukuła on topic AP Częstochowa - potrzebuję pomocy
Pani Iwono, z mojego doświadczenia wynika, że AP jeszcze mocno siedzi w minionej epoce jeśli chodzi o poziom obsługi petentów i korzystanie z powszechnie już dostępnych urządzeń elektronicznych.
Proszę się uzbroić w w cierpliwość. Dużo cierpliwości.

Inne archiwa przesyłają skany w ciągu kilku dni, nierzadko bez podania sygnatury. AP Częstochowa jak dotąd nigdy nie odpowiedziało na moje maile, skany przesyłało na CD po ok miesiącu oczekiwania, zdarzały się skany nie tych aktów, które zamówiłem.
Po za tym przeglądają księgi tylko po indeksach. Dostałem kiedyś odpowiedź, że poszukiwanego przeze mnie aktu nie ma, choć w zasobach niniejszego TGZC został zindeksowany. Musiałem sam pojechać, odszukać akt w księdze i pokazać panu palcem - ten akt proszę mi zeskanować. W indeksie na końcu księgi go nie było więc napisali, że aktu nie ma bez przeglądania rocznika.

Życzę powodzenia :-)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8166 przez Iwona Wojtecka
Replied by Iwona Wojtecka on topic AP Częstochowa - potrzebuję pomocy
Dlatego ja znając realia myślałam, że może pomoże mi ktoś z Częstochowy, chociaż sygnatury mi sprawdzi, ale niestety żadnego odzewu. Z Częstochowy do tej pory nic nie zamawiałam, maila z prośbą wysłałam, odpowiedzi na razie żadnej nie dostałam.

Iwona

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8179 przez Iwona Wojtecka
Replied by Iwona Wojtecka on topic AP Częstochowa - potrzebuję pomocy
Moja prośba o pomoc w archiwum już nieaktualna. Znalazłam inne "dojście".

Iwona

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie