Zmiany w zasobach TGC

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #10335 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic Zmiany w zasobach TGC

Teresa Łukasik napisał: Przeglądając w wyszukiwarce nazwiska spotkałam, że są wyświetlone te same osoby po kilka razy np. Błeszyński w Wojkowicach Kościelnych pochodzące od jednego indeksującego.

Niestety nie jestem w stanie sprawdzać poprawności przesłanych indeksów. Czasem się zdarza, że ktoś indeksuje raz duplikat i drugi raz księgę kościelną, albo nadsyła plik z indeksami, w których częściowo pokrywają się zindeksowane roczniki.
To się zdarza rzadko, ale tak bywa. Nie chcę za autora decydować, które indeksy zostawić, a które usunąć, więc zostawiam wszystkie.

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #10336 przez Teresa Łukasik
Replied by Teresa Łukasik on topic Zmiany w zasobach TGC
Może jest jakiś błąd techniczny , informatyczny bo w tym przypadku ta sama osoba jest wyświetlona aż 4 razy Błeszyński Nikodem i Seweryn - zgony Wojkowice Kościelne.


Pozdrawiam Teresa Łukasik

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #10345 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic Zmiany w zasobach TGC

Teresa Łukasik napisał: Może jest jakiś błąd techniczny , informatyczny bo w tym przypadku ta sama osoba jest wyświetlona aż 4 razy Błeszyński Nikodem i Seweryn - zgony Wojkowice Kościelne.

Faktycznie, w pliku przesłanym przez pana Bartosza zgony Wojkowice Kościelne 1834-1862 część indeksów jest powielona trzykrotnie.
Usunąłem z bazy niepotrzebne powtórki.

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie