AP Częstochowa

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #21428 przez GRZEGORZ BORECKI
AP Częstochowa was created by GRZEGORZ BORECKI
Witam,
w środę, 18.11.br. będę w AP Cz., jeśli ktoś z Państwa ma coś do sprawdzenia służę pomocą.
... może pierwszych 5 osób, które napiszą.

Pozdrawiam
Grzegorz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #21429 przez Krzysztof R. Osada
Replied by Krzysztof R. Osada on topic AP Częstochowa
Dzień dobry, gdybym mógł Pana prosić o sprawdzenie jednego z tych dokumentów z parafii w Olsztynie:
1. Akt urodzenia Weroniki Szecówka (4/1912);
2a. Akt małżeństwa Szymona Szecówki i Marianny Pryczyńskiej (1908-1910) – zwłaszcza data i imiona rodziców panny młodej;
2b. Akt małżeństwa Szymona Szecówki i Anny Tomalskiej (1911-1915) – jak wyżej;
3. Akt małżeństwa Heleny Marynowskiej i Wawrzyńca Jońcy (1907-1913, nie jestem pewien, czy znajduje się w księgach tej parafii) – zwłaszcza data i miejsca narodzin małżonków.

Będę wdzięczny za przyjrzenie się którejkolwiek z tych informacji (z pierwszą będzie najłatwiej – potrzebny mi tylko dzień narodzin, zapewne to styczeń).
Ostatnia8 lata 5 miesiąc temu edycja: Krzysztof R. Osada od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #21430 przez Michał Urbaniak
Replied by Michał Urbaniak on topic AP Częstochowa
Witam Pana,

czy mógłbym prosić o sprawdzenie jednego aktu małżeństwa? Myślę, że w okolicach 1888-1896 wzięli w Przystajni ślub Michał Rabenda i Marcjanna Janik.. Interesowałaby mnie data ślubu i rodzice panny młodej. Wiem, że Michał był synem zmarłego Piotra i żyjącej Agnieszki z Kolebackich, ale czy Marcjanna - jak przypuszczam - była córką zmarłego Jana i Franciszki z Augustynowiczów?

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #21431 przez GRZEGORZ BORECKI
Replied by GRZEGORZ BORECKI on topic AP Częstochowa
Panie Krzysztofie, Panie Michale sprawdzę to dla Panów!
Pozdrawiam.
The following user(s) said Thank You: Krzysztof R. Osada, Michał Urbaniak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #21432 przez Michał Urbaniak
Replied by Michał Urbaniak on topic AP Częstochowa
Z góry bardzo dziękuję! Przeszukałem jeszcze raz księgi. Myślę, że ten ślub odbył się bliżej XX wieku - w 1900 rodzi się pierwsze dziecko Michała i Marcjanny.. To zawęża zakres poszukiwań - jak myślę -.do lat 1885-1900.

Jeszcze coś mi się przypomniało - jeśli to nie kłopot czy mógłby Pan zerknąć dla mnie w alegata ślubu Pawła Augustynowicza i Marianny Małyski? (Przystajń 50/1832). Interesuje mnie odpis aktu urodzenia Pawła Augustynowicza - a właściwie data urodzenia/chrztu i rodzice chrzestni.
Ostatnia8 lata 5 miesiąc temu edycja: Michał Urbaniak od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #21434 przez Wiesław Macoch
Replied by Wiesław Macoch on topic AP Częstochowa
Panie Krzysztofie! Proszę o sprawdzenie jeśli to możliwe daty śmierci Teofila Macocha (*1846) i jego żony Zofii z Bułów (Bulińskich)(*1852) w parafii Parzymiechy na początku XX wieku. Z góry serdecznie dziękuję!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie