Szukam Ziorów z Kamienicy Polskiej.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #30452 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Szukam Ziorów z Kamienicy Polskiej.
A podjąłem watek tylko dlatego , że nazwisko Ziora znane jest w Kamienicy Polskiej i okolicy.

Nie czepiam się, gdy ktoś inaczej odczyta nazwisko Marsik ( bo to nazwisko genetycznie czeskie) , bo nie każdy zna zasób nazwisk danej miejscowości. Ale zawsze: Marsika, Marsikowi, etc.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #30456 przez Ryszard Czerwik
Replied by Ryszard Czerwik on topic Szukam Ziorów z Kamienicy Polskiej.
Witam Pana redaktora przyjmuję do wiadomości Pana korektę.Tak to jest jak się bierze przykład z poprzednich wpisów.Nie wiem czy otrzymał Pan mój e-mail który wysłałem do redakcji kwartalnika "Korzenie" z prośbą o pomoc w poszukiwaniach.
Dziękuję.

Ryszard 2

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #30473 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Szukam Ziorów z Kamienicy Polskiej.
Panie Ryszardzie - przepraszam, że akurat przy wątku dotyczącym poszukiwanego przez Pana nazwiska napisałem to, co wszystkim polonistom leży na wątrobie, na dodatek \darzyły sie we wpisie literówki, co też jest naganne - mea culpa. ('Moja kulpa' - jak mawia prześmiewnie mój znajomy.) . Mam dwóch interesujących przedstawicieli tej rodziny z Kamienicy Polskiej. Spróbuję przesłać krótkie biogramy w jutrzejszej poczcie. Pozdrawiam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #30477 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Szukam Ziorów z Kamienicy Polskiej.
Panie Ryszardzie
Udostępnię Panu fotokopie Księgi ludności stałej Rudnika Małego.
Zawiera ona karty wszystkich "Ziorów" w tym przodków poszukiwanego przez Pana Jana Ziory.
Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o priv.maila. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #30478 przez Ryszard Czerwik
Replied by Ryszard Czerwik on topic Szukam Ziorów z Kamienicy Polskiej.
Dziękuję Panu Florianowi.Przyjmuję bardzo chętnie to zgłoszenie, oto adres mojej poczty internetowej r.czerwik@wp.pl.Jeśli ktoś z szanownego Państwa zechce jeszcze napisać do mnie korespondencję w tej sprawie to proszę bardzo można wysyłać.
Życzę miłego dnia wszystkim forumowiczom Towarzystwa Genealogicznego Ziemi Częstochowskiej.

Ryszard 2

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #30479 przez Ryszard Czerwik
Replied by Ryszard Czerwik on topic Szukam Ziorów z Kamienicy Polskiej.
Dla Pana Floriana jeszcze dodatkowa informacja drugi adres rczerwik49@gmail.com Pierwszy też jest dobry z tym że bez kropki na końcu która oczywiście była postawiona na końcu zdania.

Ryszard 2

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie