WEBSKY, Bruno & Carl

Więcej
11 miesiąc 4 dni temu #44955 przez Mateus Websky
WEBSKY, Bruno & Carl was created by Mateus Websky
Szanowni Państwo, piszę w poszukiwaniu informacji o moich przodkach Bruno i Carlu Websky. Poniżej najstarsza informacja, jaką udało mi się o nich uzyskać, zawarta w akcie małżeństwa Brunona (w załączeniu):
„BRUNO CONRAD OSCAR WEBSKY, Hüttenbeamter w Paruschowitz”
jego ojcem był „CARL, wykonawca w Guttentag”.
Dokument ten uzyskałem z archiwum katowickiego, ale nie udało mi się skontaktować z diecezją opolską, do której należała parafia Guttentag.
Bruno Conrad Oscar Websky urodził się między listopadem/1870 a sierpniem/1871. Carl (?) Websky był jego ojcem, to sądzę, że mógł urodzić się w Dobrodzien przed 1850 rokiem.
Proszę mi wybaczyć, nie umiem mówić po polsku i stworzyłem ten tekst za pomocą tłumacza Google, poniżej zamieszczam tekst w języku angielskim.

[english]
Dear Sirs and Madams, I am writing in search of information about my ancestors Bruno and Carl Websky. Below is the oldest information I was able to obtain about them, in Bruno's marriage certificate (attached):
"BRUNO CONRAD OSCAR WEBSKY, Hüttenbeamter in Paruschowitz"
his father was "CARL, Executor in Guttentag".
This document was obtained from the Katowice archive, but I was unable to contact the diocese of Opole, to which the parish of Guttentag belonged.
Bruno Conrad Oscar Websky was born between November/1870 - August/1871. Carl (?) Websky was his father, then I believe he could have born in Guttentag before 1850.
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie