Rodzina Desperak

  • Jakub Błaszczyk-Pukiewicz
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
10 miesiąc 3 tygodni temu - 10 miesiąc 3 tygodni temu #45027 przez Jakub Błaszczyk-Pukiewicz
Rodzina Desperak was created by Jakub Błaszczyk-Pukiewicz
Dzień dobry,
poszukuję osób o nazwisku Desperak. W drzewie posiadam następujące osoby: Stefan Desperak (1911 - 1981), Weronika Desperak z d. ? (1913 - 1991) oraz ich syn - Feliks Desperak (1941 - 2023). Miejscowość Opatów koło Kłobucka, woj. śląskie.
Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam,
Jakub
Ostatnia10 miesiąc 3 tygodni temu edycja: Jakub Błaszczyk-Pukiewicz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 miesiąc 3 tygodni temu #45032 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Rodzina Desperak
Pierwszym krokiem o którym pisaliśmy wielokrotnie, tu na forum,  to sprawdzanie w naszej wyszukiwarce, genetece i w szukajwarchiwach.
Jeśli jest Pan potomkiem w linii prostej należało wystąpić do odpowiedniego USC o akty zgonu Stefana i Weroniki, bo tam są podstawowe dane.
Stefan urodził się w Opatowie 12.09.1911r. Był synem Tomasza i Marianny z domu Kocemba.
Ożenił się 11.02.1934 w Wilkowiecku ( akt tylko z parafii lub z USC ) z Weroniką z domu Konieczny. Zmarł 23.11.1981 r. w Częstochowie.
Ma Pan bazę. Powodzenia

B. Szwarcer

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Jakub Błaszczyk-Pukiewicz
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
10 miesiąc 3 tygodni temu #45033 przez Jakub Błaszczyk-Pukiewicz
Replied by Jakub Błaszczyk-Pukiewicz on topic Rodzina Desperak
Szanowna Pani,
znam regulamin Serwisu i procedurę udostępniania akt przez AP, jednak ani nie mogłem niczego znaleźć w wyszukiwarkach, ani nie jest to mój przodek w linii prostej. Zajmuję się tym od ponad 6 lat. Każdemu zdarza się coś ominąć lub popełnić błąd.

Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 miesiąc 3 tygodni temu #45036 przez Hanna Stochnialek
Replied by Hanna Stochnialek on topic Rodzina Desperak
Ja mam przodków Desperaków, ale daleko w przeszłości. Mikołajowi i Agnieszce Desperakom (Agnieszka z domu Miarka) w roku 1779 (6 lipca) urodziła się w Iwanowicach córka Małgorzata. Wyszła za mąż w 1797 r. w Opatowie za Michała Sośniaka. Zmarła 30.08.1855 w Opatowie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie