Horonkiewicz, Choronkiewicz, Klapa oraz Wilkowski

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #3117 przez Joanna Jaworska
Horonkiewicz, Choronkiewicz, Klapa oraz Wilkowski was created by Joanna Jaworska
Poszukuję wiadomości o pra-pra-dziadkach Anny i Pawła Wilkowskich z okolic Lelowa, oraz ich dzieci-córka Marianna Wilkowska,żona Wincentego Jaworskiego.
Poszukuję wiadomości na temat nazwisk i rodzin : Horonkiewicz, Choronkiewicz, Klapa z okolic Częstochowy

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #3121 przez Honorata HUK/SKĄPSKA
Replied by Honorata HUK/SKĄPSKA on topic Odp: Horonkiewicz, Choronkiewicz, Klapa oraz Wilkowski
Witam. W mojej rodzinie występuje nazwisko Wilkowski. Mianowicie Jadwiga z domu Wilkowska wyszła za mąż za Andrzeja Skąpskiego. Około roku 1735 urodził im się syn Józef. Józef zmarł w 1829 roku w Zalesiu ( parafia Wielgomłyny ). Był to mój pra,, pra....dziadek. Niestety nie wiem skad pochodzili moi Wilkowscy. Prawdopodobnie z okolic Częstochowy. Proszę coś napisać o Wilkowskich występujacych w Pani Rodzinie. Pozdrawiam. Honorata

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #3125 przez Joanna Jaworska
Replied by Joanna Jaworska on topic Odp: Horonkiewicz, Choronkiewicz, Klapa oraz Wilkowski
Po dokładnej rozmowie w rodzinie, dowiedziałam się : Anna Wilkowska była moją pra pra pra babką,męża miała Pawła Jaworskiego. Dzieci ich to Wincenty,Stanisława, Aleksander,Paweł oraz 5 dziecka nie znamy imienia. Okazuje się ,że wszyscy pochodzą z Warszawy. Tam urodził się mój pra pra dziadek Winenty. Przepraszam za wcześniejszą pomyłkę. Z okolic Lelowa pochodzi moja pra pra babka Marianna ,żona Wincentego Jaworskiego z domu Legieta.
Mimo wszystko bardzo dziękuję za wiadomość:) Pozdrawiam.

Załączam odpis aktu urodzenia ,gdzie jest nazwisko Wilkowska.

Załącznik wypiszaktuurodzeniawincentyjaworski.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #3126 przez Joanna Jaworska
Replied by Joanna Jaworska on topic Odp: Horonkiewicz, Choronkiewicz, Klapa oraz Wilkowski
Marianna Jaworska z domu Legiata zm. w 1919r i jest pochowana w Częstochowie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6371 przez Joanna Jaworska
Replied by Joanna Jaworska on topic Odp: Horonkiewicz, Choronkiewicz, Klapa oraz Wilkowski

Joanna Jaworska napisał: Po dokładnej rozmowie w rodzinie, dowiedziałam się : Anna Wilkowska była moją pra pra pra babką,męża miała Pawła Jaworskiego. Dzieci ich to Wincenty,Stanisława, Aleksander,Paweł oraz 5 dziecka nie znamy imienia. Okazuje się ,że wszyscy pochodzą z Warszawy. Tam urodził się mój pra pra dziadek Winenty. Przepraszam za wcześniejszą pomyłkę. Z okolic Lelowa pochodzi moja pra pra babka Marianna ,żona Wincentego Jaworskiego z domu Legieta.
Mimo wszystko bardzo dziękuję za wiadomość:) Pozdrawiam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie