Franciszek Garbowicz i jego żona Amelia?/Emilia?/Marianna? zd. Gajewska

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7519 przez Michal Czyzewski
Poszukuję miejsca zawarcia małżeństwa Franciszka Garbowicza (syna Józefa i Marianny zd. Bulińskiej) z Amelią?/Emilią?/Marianną? zd. Gajewską (ojciec Kazimierz Gajewski matka Marianna zd. Kurzętowska) zawartego najprawdopodobniej miedzy rokiem 1879 a 1887 w Polsce centralnej - łódzkie lub śląskie. Franciszek urodził się w 1861 r w Będzinie (nie mogę znależć aktu urodzenia) Amelia?/Emilia?/Marianna? ur. się między 1857 a 1861 r miejsce ur nieznane -szukam także jej miejsca urodzenia. Z małżeństwa tego urodził się Jasieniu k. Kobieli Wielkiej i Żytna m.in Boleslaw Garbowicz w 1887 a także najprawdopodobniej: Stefania, Helena, Anna, Lucjan, Edward, Jozef. Bardzo prosiłbym o ew. informacje, sam mimo 2 letnich poszukiwań nie mam już pomysłów gdzie szukać. Pozdrawiam Michał Czyżewski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7520 przez GRZEGORZ BORECKI
Witam Panie Michale,

"łódzkie lub śląskie" jak Pan pisze ... to bardzo ogólnie

cóż z łódzkiego polecam:
metryki.genbaza.pl/

lub

geneteka.genealodzy.pl/index.php?op=gt&w=05ld

z śląskiego:
familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1951-24...06320%3Fcc%3D1867931

i ciężką, wręcz mrówczą pracę w przeglądaniu aktów z powyższych stron, innego sposobu nie widzę ...

życzę powodzenia!
Grzegorz
The following user(s) said Thank You: Michal Czyzewski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7533 przez Jarosław Żukow
(100) Dnia 12.09.1887r. urodził się Bolesław Garbowicz syn Franciszka (26l.) i Amelii Gajewskiej (26l.)
familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1942-24...=MM1J-94N:1180322609
(84) Dnia 28.06.1889r. Urodziła się Anna-Wanda.
familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1951-24...=MM1J-94N:1180322609

Jaromir
The following user(s) said Thank You: Michal Czyzewski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7535 przez Michal Czyzewski
Ogromnie dziekuje za wskazanie. Akt urodzenia Boleslawa znalazłem wczesniej w AP Piotrkow Tryb. - dokładnie w ksiegach urodzen Kobiele Wielkie - rowniez pod nr 100, ale ewidentnie w jakims odpisie ksiegi urodzen! - inny charakter pisma - dla mnie to nowosc - iż dublowano juz wowczas akta stanu cywilnego. Licze, ze moze przy ktoryms z aktow dzieci - lub w innym miejscu znajde informacje o miejscu slubu Amelii i Franciszka lub miejscu urodzenia Amelii Jeszcze raz b dziekuje

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7536 przez Jarosław Żukow
Na początku XXw. w Jasieniu rodziły się także dzieci Władysławowi Garbowiczowi, urodzonemu około 1878r.

Jaromir
The following user(s) said Thank You: Michal Czyzewski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7537 przez Michal Czyzewski
Tak dziekuje bardzo i ja przegladałem te strony. Wczesniej - w całym XIX w w tej okolicy b wielu Garbowiczow - a to raczej rzadkie nazwisko. Niestety potrzebuje miejsce i date slubu Amelii i Franciszka a chocby miejsce urodzenia Amelii (tam pewnie slub) - niestety poki co slabo ..

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie