Ślub w Koziegłówkach

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #11900 przez Tomek Janas
Replied by Tomek Janas on topic Ślub w Koziegłówkach
No i w końcu dotarliśmy do wspólnych przodków :) bardzo dziękuję za pomoc... naprawę... sam bym sobie nie poradził...szczególnie z tym Józefem :).

Jeżeli uda mi się odnaleźć coś na temat Antoniego, na pewno dam znać.

Pozdrawiam
Tomek Janas

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #11903 przez Damian Jureczko
Replied by Damian Jureczko on topic Ślub w Koziegłówkach
Poszukaj tej Franciszki. Nazwisko Juda także mam w Przodkach
Damian

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #11924 przez Damian Jureczko
Replied by Damian Jureczko on topic Ślub w Koziegłówkach
Okazało się, że Morgałowie byli wcześniej w Siedlcu, który należał do Koziegłów- być może Antoni jest właśnie ich potomkiem. Ten z Siewierza pasuje, ale skoro w parafii Koziegłowy była w tym czasie rodzina o tym nazwisku, to na chwilę obecną Siewierz należy chyba odstawić. Wracając do Antoniego Morgały to nie potrafię odnaleźć jego aktu zgonu. Ostatnie dziecko - Magdalena przychodzi na świat w 1799r. Ślub brał w Rzeniszowie w 1788r. Nasz Walenty rodzi się w 1790r.

Rówieśnikiem naszego Antoniego wydaje się być Jan ( pierwsze dziecko 1793)
Syn Antoniego Walenty w 1810 r. pojął za żoną Mariannę Manka, która zmarła w 1812. Potem ożenił się z Marianna Sobota(Sapota)-nie znalazłem ślubu.

W 1832 w Siedlcu zmarła 80 letnia Barbara Morgała. O śmierci zawiadomił syn Walenty Morgała lat 27. Wcześniej w 1827r. zmarł Jan Morgała mąż Barbary z domu Mroz. O śmierci zawiadomił syn Walenty ( także lat 27- w rzeczywistości Walenty syn Jana i Barbary ur. się w 1809r). Najlepsze jest to, że Jan w chwili śmierci miał 105 lat-pewnie błąd co potwierdza zakłamanie przy wieku syna. Jan był synem Józefa i Zofii.

W 1775 i w 1776 rodzą się dzieci Bartłomiejowi i Reginie ( Tekla i Marcin)
Tyle o Morgałach (Margałach) z Koziegłów

Jedyna nadzieje na poznanie rodziców Naszego Antoniego to jego zgon.
Damian Jureczko

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie