Dysponuję obszernym drzewem Sitak i szukam przodków ze Smok, Ruszkiewicz, Samsel...

Więcej
10 lata 6 dni temu - 10 lata 6 dni temu #13987 przez Zuzanna Samsel
Witam,

Dysponuję obszernym drzewem genealogicznym rodziny Sitak (Olsztyn pod Częstochową), jeśli kogoś to interesuje (strona mojej mamy). Mam tez sporo Błasiaków (mój ojciec), trochę rodziny Hoppe (matka mojego ojca), Ruszkiewiczów (linia z domu mojej prababci, po mężu Smok) i Samselów (rodzina męża). Razem około 396 osób. Chętnie uzupełnię drzewo o nowe informacje, potwierdzę te niepewne, pozyskam jakieś unikatowe zdjęcia od dalszej rodziny, zapoznam się z członkami rodziny z odległej części drzewa.


Zuzanna Samsel
Ostatnia10 lata 6 dni temu edycja: Zuzanna Samsel od. Powód: niedopisanie miejscowości

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
Więcej
10 lata 6 dni temu #13989 przez Zuzanna Samsel
Dziękuję za Linki, nie bardzo rozumiem co z tym drugim niemieckim ma zrobić, bo jeśli już szukam Samselów to z rejonu Częstochowskiego. Samselów na świecie to pełno jest, zwłaszcza w Niemczech i w Stanach.
Czitno, to może Szczytno?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #14045 przez Zuzanna Samsel
Dopisałam niedawno około 100 osób z gałęzi Hoppe. Wiekszość pochodzi z okolic Łodzi, ale linia Błasiaków jest równiez na południu Polski w rejonach Częstochowa-Katowice bodajże. Tak więc obecnie drzewo ma 499 osób.

Pokazuje mi też powiązania z Leśniakami, Wrzalikami, Kosielakami, Tomalskimi, Rybakiewiczami.

Ja ogólnie mam sporo rodziny w Olsztynie pod CZestochową, zarówno od mamy strony jak i od męża.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie