Kluba i Kolano parafia Krzepice

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14705 przez Elżbieta Kowalska
Replied by Elżbieta Kowalska on topic Kluba i Kolano parafia Krzepice
Tego nie wiem. Do tej pory, dzięki powyżej udostwpnionym dokumentom, droga dziadków i pradziadków prowadzi do Dankowic. Tam, bezsprzecznie jest kolebka. Jednak dalej nie mogę "zlokalizować" rodzeństwa mego dziadka Piotra (1870-1962). Dzięki panu Konradowi, dowiedziałam się, że miał starszą siostrę Agnieszkę (ur. 1867), o której moja mama w ogóle nie wiedziała! Wspomina tylko i jak przez mgłę, brata dziadka. Ilu ich było - nie wiem? Rodzeństwa były wtedy liczne, dlatego wierzę, że było ich więcej. Jeden, na pewno, mieszkał w Przystajni i jest o nim wspomniane w akcie ślubu (1898 r.). Nie można wykluczyć, że któryś z braci osiedlił się tam, bo to przecież nie jest daleko. Trzeba poszukac Kluby syna Andrzeja i Petroneli, albo Mateusza i Marianny z domu Matyszczak.Zatem szukamy...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14708 przez Konrad Małkiński
Replied by Konrad Małkiński on topic Kluba i Kolano parafia Krzepice

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14709 przez Elżbieta Kowalska
Replied by Elżbieta Kowalska on topic Kluba i Kolano parafia Krzepice
...i znów mi Pan znalazł Brata dziadka! Moja mama (93 lata) właśnie się popłakała!Jeżeli ożenił się w Przystajni, to o nim wspomina akt małżenstwa Piotra. Dziękuj bardzo...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14710 przez Elżbieta Kowalska
Replied by Elżbieta Kowalska on topic Kluba i Kolano parafia Krzepice
...jeżeli wymieniony w spisie małżeństw Jakub (ur. 1848 r.) syn Mateusza i Marianny Matyszczak to mamy wspólnego przodka!!! Jakub to młodszy brat Andrzeja, mego pradziadka...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie