Akt ślubu Józefy Wręczyckiej z Adamem Augustynowiczem

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #15117 przez Maria Jelonek
Mam wielką prośbę do osób posiadających dostęp do akt z Parafii Truskolasy. Poszukuję aktu ślubu Józefy Wręczyckiej córki Józefa Wręczyckiego i Salomei z Weberów z Adamem Augustynowiczem.Po śmierci Józefy, Adam Augustynowicz ożenił się z jej siostrą Stanisławą.Prawdopodobnie ślub odbył się w początkowych latach XX wieku. Pozdrawiam Maria

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #15125 przez Michał Urbaniak
Replied by Michał Urbaniak on topic Akt ślubu Józefy Wręczyckiej z Adamem Augustynowiczem
Pani Mario, kiedy urodził się Adam Augustynowicz? Być może to jest któryś z mojego drzewa?

Oto moi Adamowie:

- Adam Jan Augustynowicz urodzony 2 stycznia 1834 w Borze, syn Jana i Katarzyny z Jelonków. Nie mam o nim dalszych informacji.
- Adam Jan Augustynowicz urodzony 27 listopada 1842 r., syn Pawła i Marianny z Małczaków, ożenił się z Józefą Kotas, która zmarła w styczniu 1919. On sam zmarł w 1924
- Adam Jan Augustynowicz, ur. 27 sierpnia 1848, syn Józefa Augustynowicza i Franciszki z Bejmów.

O jakich latach mówimy?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #15128 przez Maria Jelonek
Witam!
Niestety te osoby to chyba nie wchodzą w rachubę. Siostry mojego dziadka Józefa i Stanisława rodziły się po 1890 roku. Adam Augustynowicz jeszcze żył w czasie drugiej wojny, bo pamiętają go moje ciocie, które były na robotach w Niemczech - miejscowość Woldegk. Dlatego akt ślubu wiele spraw mógłby wyjaśnić - wiek i rodziców.
Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #15135 przez Michał Urbaniak
Replied by Michał Urbaniak on topic Akt ślubu Józefy Wręczyckiej z Adamem Augustynowiczem
Nie jest jednak wykluczone, że Adam to potomek kogoś z mojego drzewa:) Stąd również byłbym zainteresowany informacją o jego rodzicach.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie