Szukam Antoni Białkowski + Wiktoria Piotrowska

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #28933 przez Jacek K
Baaaardzo dziękuję :-) Chyba poproszę jeszcze p. Elżbietę o tłumaczenie ;-)

Jacek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #31089 przez Wojciech Szprynger
Replied by Wojciech Szprynger on topic Szukam Antoni Białkowski + Wiktoria Piotrowska
Jestem synem Anny najmłodszej córk,i Antoniego Białkowskiego i Anny Stanisławy z d. Siemiątkowskiej.
Antoni Bialkowski byl synem Senezjusza Białkowskiego i Antoniny Kukiel , która umarła przy jego porodzie.
Pozdrawiam
Wojciech Szprynger

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #31107 przez Jacek K
Witam
ale to chyba nie ten trop, ale może się mylę.
U mnie ze strony babci rodzicami byli Antoni Białkowski i Wiktoria Piotrowska a pan pisze o p. Annie Stanisławie.

Pozdrawiam
Jacek

Jacek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #31109 przez Wojciech Szprynger
Replied by Wojciech Szprynger on topic Szukam Antoni Białkowski + Wiktoria Piotrowska
Nie szkodzi , w każdym razie to ten Białkowski był właścicielem majątku Janaszów k /Kłomnic

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #31143 przez Dariusz Kołodziejczyk
Replied by Dariusz Kołodziejczyk on topic Szukam Antoni Białkowski + Wiktoria Piotrowska
Witam ! Anna Stanisława Siemiątkowska herbu Jastrzębiec (02.05.1883(Kretków) -29-09-1953( Brzeg) była najstarszą córką Władysława Stanisława (08.05.1841(Dębicz)-19.10.1914(Owińska)i Heleny Sypniewskiej (06.05.1846- 09-10-1916( Poznań).Dysponuję dalszymi przodkami Siemiątkowskich . Pozdrawiam
Dariusz Kołodziejczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #31144 przez Wojciech Szprynger
Replied by Wojciech Szprynger on topic Szukam Antoni Białkowski + Wiktoria Piotrowska
Do pana Dariusza,
Jeśli uzna Pan to za właściwe , proszę do mnie napisać: wszprynger@wp.pl -piszę genealogię swojej rodziny.
Pozdrawiam
Wojciech Szprynger

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie