Witam wszystkich odwiedzających naszą stronę.
Przez ostatnie dni wprowadziłem kilka uaktualnień i rozszerzeń serwisu.

Pierwsza rzecz to rozbudowa biblioteki. Dodałem pierwsze pozycje, w tym "Przewodnik po cmentarzu Kule" Juliusza Sętowskiego i "Księgę adresową Częstochowy 1913".

Druga modyfikacja to wewnętrzny system komunikacji między zarejestrowanymi użytkownikami - mam nadzieję że ułatwi nam to dialog i w prostych przypadkach nie trzeba będzie korzystać z poczty e-mail.

Dodałem również kilka mniejszych artykułów oraz wybór zdjęć z II spotkania naszego towarzystwa.

Zapraszam użytkowników do współtworzenia serwisu. Można nadsyłać własne artykuły, pliki do opublikowania, zdjęcia do galerii itp. Oczywiście proszę dokonać selekcji takich materiałów. W razie problemów technicznych służę pomocą.

Jeszcze jedna uwaga dla nowych uczestników: w ustawieniach konta (Twoje konto, Edycja / Zmień dane w profilu, zakładka Kontakt) jest opcja "Pokazać na stronie?". Trzeba tę opcję zaznaczyć jeżeli chcemy aby dane o nas (poszukiwane nazwiska itp.) pojawiały się w spisie użytkowników. Daję każdemu możliwość takiego wyboru, aby użytkownicy którzy chcą np. jedynie pobrać plik nie byli narażeni na ujawnienie swoich danych.

Pozdrawiam
administrator strony


Logowanie