Wilkowiecki - Mierzyce

Więcej
15 lata 8 miesiąc temu #595 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Odp:Wilkowiecki - Mierzyce
Witam!

Przejrzałam swoje notatki ale nie znalazłam Pani nazwiska w Mierzycach(lata wczesniejsze to znaczy lata 182.... i 1905 wzwyż.Niektóre lata mogłam opuścic .
W Parafii Wilkowiecko też nie natrafiłam ale nie przeglądałam wszystkich ksiąg.Może kiedyś to zrobię.W okolicznych miejscowościach nie spotkałam sie z tym nazwiskiem.
Czy Pani ma jakieś dane z lat pózniejszch to znaczy bardziej terazniejszych bo cofając się łatwiej sie szuka(są a aktach zgonów czy śl€bów dane naprowadzające)

H.H.P.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 8 miesiąc temu #600 przez Elżbieta Lipińska
Replied by Elżbieta Lipińska on topic Odp:Wilkowiecki - Mierzyce
W ubiegłym tygodniu byłam w okolicach Wielunia, m.in. w Bieńcu, Pątnowie i Mierzycach - stamtąd pochodza moi przodkowie. Zrobiłam wiele zdjęć na cmentarzach w Mierzycach i Pątnowie. Znalazłam sporo nagrobków z nazwiskiem Wikowiecki/a. Proszę podać e-maila, to prześlę te fotografie. Pozdrawiam<br><br>Edytowany przez: lipinska, w: 2008/08/19 17:50

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 8 miesiąc temu #601 przez Joanna Janiszewska
Replied by Joanna Janiszewska on topic Odp:Wilkowiecki - Mierzyce
Będę wdzięczna , i bardzo bardzo dziękuje za odzew :)
mój maill : gobaczek@op.pl.
Raz jeszcze pięknie dziekuję
Asia

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 8 miesiąc temu #602 przez Elżbieta Lipińska
Replied by Elżbieta Lipińska on topic Odp:Wilkowiecki - Mierzyce
Zdjęcia juz zostały wysłane - nie są zbyt doskonałe, ponieważ na niektórych starych nagrobkach nie widać dat. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Monika Papierkowska - Urbaniak
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
15 lata 2 miesiąc temu #768 przez Monika Papierkowska - Urbaniak
Replied by Monika Papierkowska - Urbaniak on topic Odp:Wilkowiecki - Mierzyce
Witam! jestem prawnuczką Marianny Wilkowieckiej i Jana Wilkowieckiego, syna Kaziemierza Wilkowieckiego. obecnie mieszkam w Mierzycach. szukam korzeni rodziny w Bydgoszczy (córki lub syna Kazimierza i Marianny Wilkowieckich)

Monika

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 2 miesiąc temu #769 przez Joanna Janiszewska
Replied by Joanna Janiszewska on topic Odp:Wilkowiecki - Mierzyce
Witam Serdecznie !
Jestem wnuczką Ludwika Wilkowieckiego - rodzice Kazimierz Marianna Wilkowieccy ( wywodzący się z Mierzyc ) Myślę że jesteśmy w jakimś stopniu spokrewnione . Ludwik _ mój dziadek posiadał rodzeństwo , o którym niestety mam niewielką wiedzę . W okresie młodości opuścił gniazdo rodzinne ( okolice badż same Mierzyce ) wyjechał, po czym osiedlił się na stałe w małym miasteczku Sierpc ( prowadził tam ogrody ) Z tej lini przyszło na świat wiele dzieci ( część z nich z racji wieku odeszła ) Oni sami zamieszkiwali - zamieszkują tereny od Pomorza po Bydgoszcz , kilkoro z nich mieszkało poza granicami kraju ( Anglia , Stany ).

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie