Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11488 przez Marian Klin
Interesuje mnie nazwisko Fazan czy Bazan - grunty sąsiadujące.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11493 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
Do Kamienicy Polskiej przeprowadzili się z rejonu Rększowic (nieistniejaca dziś kolonia Kaczka ) Fazanowie. Wcześniej ( w XVIII w.) mieszkali w okolicach Wierzbia i Sadowia.
Był także jeden kowal o nazwisku Bazan , ale nie zapuścil korzeni.
Dzięki Lompie wiem, ze Bazanowie w XIX w. to m.in Woźniki i rejon Woźnik.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #11676 przez Halina Klimza
Replied by Halina Klimza on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
Rodziną Fazan zajmuje się także p.Sylwin Miller, obecny chyba na forum?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12067 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
Obecny. Właśnie składał mi życzenia świąteczne. Bardzo dziękuje!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12122 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
Okazało się,że pani BASIA z Warszawy to moja daleka kuzynka - z głównej linii pradziadka Franciszka ( z Galicji) .
Świetnie, że mamy taką stronę internetową! Podziękujmy świątecznie Szymonowi Grucy za bezbłędne działania!!!

AQ
The following user(s) said Thank You: Anna Fukushima

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #12145 przez Barbara Podgórska
Replied by Barbara Podgórska on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
Przyłączam się do podziękowań pana Andrzeja, To właśnie za pośrednictwem Strony TGZCz poznałam p. Andrzeja Kuśnierczyka, mojego Kuzyna i dowiedziałam się od Niego bardzo wiele o ciekawych i poruszających losach Rodziny mojej Mamy - Jadwigi Kuśnierczykówny. Bardzo dziękuję Panie Andrzeju. Gdyby ktoś dwa miesiące temu powiedział mi jak zmieni się moja wiedza na temat Rodziny z pewnością nie uwierzyłabym. Chciałam również podziękować p. Piotrowi Geraschowi, o którego uprzejmej pomocy przy sporządzaniu "Tablicy genealogicznej przodka" wspominał Pan Andrzej.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie