Kijas - krótka historia „mojej” wioski

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #28183 przez Mariusz Szymanek
Replied by Mariusz Szymanek on topic Kijas - krótka historia „mojej” wioski
Jednak tak Józef Szymanek i Marianna zd Kocher to moi pradziadkowie jeżeli czyta to pani Dorota Lisiecka to proszę o kontakt pozdrawiam Mariusz Szymanek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #36022 przez Dorota Lisiecka
Replied by Dorota Lisiecka on topic Kijas - krótka historia „mojej” wioski
Do Pana Mariusza Szymanka. Przepraszam, że wcześniej nie odpowiedziałam na Pana apel, ale od dłuższego czasu nie wchodziłam na forum i nie miałam pojęcia, że szuka Pan kontaktu. Jestem wnuczką Józefa Szymanka i Marianny zd Kocher, a Franciszek Kocher i Karolina zd Kożuch byli moimi pradziadkami.  Chętnie nawiążę kontakt z Panem i podzielę się wszystkim, co do tej pory udało mi się ustalić o naszej rodzinie. 
Pozdrawiam 
Dorota Lisiecka
email: dorotalisiecka@wp.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #41156 przez Krzysztof Mróz
Replied by Krzysztof Mróz on topic Kijas - krótka historia „mojej” wioski
Witam.  Bardzo dziękuję, za ten artykuł. Moja żona pochodzi z rodu Kuśmierskich a Tomasz Kuśmierski 1830-1885 i Józefa Majzner 1835 byli jej prapradziadkami. Czy dysponuje Pan jakimś dokumentem odnośnie nabycia i sprzedaży młynu Kijas małżeństwu Kuśmierskich?
Pozdrawiam
frostu@op.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #41936 przez Henryk Gliński
Replied by Henryk Gliński on topic Kijas - krótka historia „mojej” wioski
Panie Piotrze, pisze Pan, że córka Wojciecha Katarzyna mieszkała z mężem Piotrem Glińskim w młynie Kijas.
Mam akt ślubu z 1816 roku Marianny, córki Wojciecha i Agnieszki z Gał..., młynarzy z Konopisk i Kazimierzem Glińskim z Błaszczyków, synem Piotra. Po ślubie Kazimierz i Marianna zamieszkali w Wyrazowie. Marianna zmarła w ok 1831 roku.
Z Salomeą Katarzyną, córką Wojciecha i Agnieszki z Konopisk ożenił się w 1827 roku Piotr Gliński z Gaci, syn Marcina.
Pozdrowienia

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #41937 przez Henryk Gliński
Replied by Henryk Gliński on topic Kijas - krótka historia „mojej” wioski
Przepraszam, pomyliłem imię autora artykułu o mieszkańcach młyna Kijas. Oczywiście adresatem jest Pan Marcin.
Za dużo było Piotrów - Piotr, ojciec Kazimierza i Piotr, syn Marcina ;-)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie