wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2310 przez Jerzy Rykała
Witam.

Parę dni temu odwoziłem kuzynkę do Sulmierzyc i byłem na cmentarzu.
Jej teściowa to Zofia Grącka z domu Lorencka. Urodziła się w Dąbrowie k/Sulmierzyc ok. 1909r a zmarła 18.10.1963r. Podobno jest również grób jej rodziców na tym cmentarzu ale tam nie byliśmy. W Sulmierzycach żyje Pan Ryszard Lorencki (syn brata Zofii), który posiada zrobione drzewo genealogiczne rodziny Lorenckich ( tak słyszałem od kuzynki). W książce telefonicznej jest nr telefonu do Pana Ryszarda.

Pozdrawiam Jurek R.

Jerzy Rykała
www.rykala.com.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #2935 przez Małgorzata Bielawska
Replied by Małgorzata Bielawska on topic Odp: Odpowiedź:wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...
Dziekuję za informację! Rodzina zaprzyjaźniona z Lorenckimi, pp. Dziębowscy pochodzili własnie ze wsi Dąbrowa -młodzi chłopcy ożenili sie z dwiema siostrami, z d. Gradowskimi. Ale to drzewo genealogiczne...no, no, ciekawa sprawa......B)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6533 przez Małgorzata Bielawska
Replied by Małgorzata Bielawska on topic Odp: wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...

Robert Lorencki napisał: Witam. Nazywam się Robert Lorencki, wychowałem się na Filipowiźnie, mieszkałem tam do prawie 8 roku życia, po czym przeprowadzilśmy się do Bełchatowa. Mój dziadek Waldemar Lorencki, babcia Kazimiera Lorencka (z domu Otolińska). Proszę o kontakt mailowy, jeżeli jeszcze ktoś interesuje się tą sprawą.
Pozdrawiam!


Czy mogę prosić o adres mejlowy? Ponad rok temu pisałam do p. Roberta, był adres podany, a teraz nie widzę, a odpowiedzi nie było........

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6534 przez Małgorzata Bielawska
Replied by Małgorzata Bielawska on topic Odp: wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...
Przepraszam, jeśli się pomyliłam z tym mejlowaniem, czy to chodziło o Roberta Lorenckiego?....... W każdym razie czekam na wiadomość, na pw podałam swój adres mailowy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #16481 przez Małgorzata Bielawska
Replied by Małgorzata Bielawska on topic wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...
Witam, przez ten czas odnalazłam rodzinę mojego Dziadka, dokumenty, akty urodzenia, wiele spraw się wyjaśniło :)
Mieszkają w tym samym miejscu od pokoleń. Tylko dlaczego moja Babcia tam tak lubiła przebywać, mieszkając w Warszawie, tego nie wiem i pewnie się nie dowiem.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #43733 przez Jakub Lorencki
Replied by Jakub Lorencki on topic wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...
hejka, ja jestem lorencki z Śląska może mnie ktoś szuka?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie