Ziemiaństwo z okolic Częstochowy 1793 – 1945

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #40374 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Ziemiaństwo z okolic Częstochowy 1793 – 1945
żeby poznać wygląd dworku trzeba by porozmawiać ze rdzennymi mieszkańcami tej wsi gdzie był dworek co pamiętają wygląd . Ale trzeba się spieszyć . Ja mam opis dworku Zalassowskich co nigdzie nie ma wyglądu . 

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #40375 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Ziemiaństwo z okolic Częstochowy 1793 – 1945
Witajcie Serdecznie , 
Zwracam się do was z pytaniem , 
Czy ktoś wie w którym miejscu i jakiego rodu szlacheckiego był dworek szlachecki we wsi  Rzeniszów . 
Słyszałam że był gdzieś koło Rzeniszów tak na obrzeżach a nie wiem gdzie dokładnie a nie mam kogo zapytać , 
Pozdrawiam i dziękuje za Odp

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #40376 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Ziemiaństwo z okolic Częstochowy 1793 – 1945
W sprawie cmentarza w Koziegłowach 
Księga Cmentarna czyli kto leży i gdzie na cmentarzu jest prowadzona od niedawna  , ale maja listę kto na kim leży z datami z nagrobka , tak samo mają listę z datami grobów co likwidowali jak się była opłata uiszczona za grób , 

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #40398 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Ziemiaństwo z okolic Częstochowy 1793 – 1945
Witam,

Marzena masz może dostęp do tej księgi?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #40402 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Ziemiaństwo z okolic Częstochowy 1793 – 1945
Witam Serdecznie , 
Niech pan pisze na mojego e-maila zapytanie tu rzadko wchodzę 
annamaria1890@interia.pl

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #40409 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Ziemiaństwo z okolic Częstochowy 1793 – 1945
Beato, w  indeksie zgonów parafii Zrębice  figuruje Franciszek Konopnicki, zm. w 1719  w Osinach.
Trzeba dotrzeć do aktu, by dowiedzieć się czegoś więcej.
Osiny to miejscowość granicząca z Kamienicą (parafia Koziegłowy) w księstwie siewierskim.  W tamtejszym dworze mieszkała rodzina Doruchowskich, ponadto Garlikowscy i Czosnowscy.   Geograficznie do Gęzyna bardzo blisko.  
The following user(s) said Thank You: Beata Haras

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie