Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2246 przez Witold Pasek
Interesują mnie Paskowie z Przyrowa, bo w tej miejscowości jeszcze ich nie znalazłem. "Moi" Paskowie (bo na tym terenie jest 3 do 4 rodzin o tym nazwisku (niekoniecznie spokrewnionych) przemieszczają się - pomiędzy wiekiem XVII a XX - ze wschodu na zachód: z okolic Stepnicy - Nowego Korczyna poprzez Szczekociny - Bonowice -Grabiec, następnie Babelno, Irządze, potem rejon Kłomnic i Rędzin (i tu by pasował Przyrów) i dalej: Gnaszyn - Blachownia - Ostrowy. Pozdrawiam, W.Pasek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2247 przez Stanisław Koniarek
Replied by Stanisław Koniarek on topic Odpowiedź:Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Szanowny Panie mam stosunkowo mało informacji o Paskach Otóż jeden z braci mojego pra...pradziadka ożenił się 25.02.1840r z Panną Franciszką Pasek ur.w 1823r. córką Franciszka Paska i Julianny zd.Fresel
Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #14017 przez Przemysław Cichuta
Replied by Przemysław Cichuta on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Witam serdecznie,

Z chęcią wymienię sie informacjami na temat rodziny Trętkiewicz którzy zamieszkiwali w Przyrowie. Dziękuję za kontakt.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #14029 przez Maria Głębocka
Replied by Maria Głębocka on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Znałam rodzinę Ruszel z Przyrowa. Czy to też potomkowie Szwed ow? A może Niemców?M. Głębocka

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #14044 przez Maria Mroczek
Replied by Maria Mroczek on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Panie Stanisławie, a jakich Piaszczyków ma Pan w swoim zbiorze?
Moja babcia Antonina Stawińska z Wiercicy jest po ojcu z Piaszczyków, po matce z Ciepielów, a po babci z Pietrasików.

Bardzo proszę o wiadomości na temat tych nazwisk.
Poza Stawińskimi, którzy nie są z tego terenu, są z Warszawy.

Pozdrawiam.
Maria

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #14165 przez Łukasz Zych
Replied by Łukasz Zych on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Mój pradziadek Mikołaj Zych pochodził z Zarębic, parafia Przyrów.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie