Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu - 2 lata 5 miesiąc temu #42878 przez Teresa Łukasik
Replied by Teresa Łukasik on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Proszę Pana chcąc coś się dowiedzieć to należy udostępnić materiał źródłowy tj. akt lub link do niego.

Akt 16/ 1871 roku dnia 18 czerwca został zawarty związek małżeński pomiędzy Antonim Fuks lat 25 urodzonym i zamieszkałym w Rzerzęczyce par. Kłomnice, synem Franciszka Fuks i Antoniny z Migdałów
a Florentyną Wrońska 21 lat  urodzona w Lgocie par. Staromieście a mieszkająca w Przyrowie  córka Feliksa Wrońskiego i Marianny z Płatkowskich.

Pozdrawiam
Teresa Łukasik
Ostatnia2 lata 5 miesiąc temu edycja: Teresa Łukasik od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu - 1 rok 11 miesiąc temu #43694 przez Nikola Zych
Replied by Nikola Zych on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
w jednych z komentarzy wspomniano  Mikołaja Zycha z Zarębic, chyba jesteśmy rodziną ;)
 
Mój prapradziadek Michał Zych mieszkał w okolicy Przyrowa, urodził się tam mój pradziadek Franciszek oraz jego żona, moja prababcia Józefa z Sowińskich. Mieszkali w Świętej Annie bodajże, miał syna Franciszka i Teofila oraz córki. Z tego co mówi dziadek, Michał miał również brata Mikołaja który mieszkał w Zarębicach. :)

nikolazh
Ostatnia1 rok 11 miesiąc temu edycja: Nikola Zych od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie